Аварійно-диспетчерска служба 24/7 +38 (068) 809-36-36, +38 (095) 561-74-73 

Ми допомагаємо тим, хто потребує допомоги!

Коли складна справа має добрий результат, то не зайвим буде про нього розповісти. Маємо надію, що це може когось надихнути, заспокоїти чи показати шлях до вирішення проблем.

Ще восени кілька будинків, якими опікується наше підприємство зазнали ушкоджень під час бомбардувань. А саме: будинок по вулиці Караваєва і Солідарності, котрі неподалік АТП, що тоді дуже постраждало. Та у Придніпровську біля ТЕС.
Історія сумна, бо помешкання залишилися без вікон і люди, хоч і виконали процедури, щоб отримати, передбачену у такому випадку допомогу, все одно лишалися ні з чим. Треба було щось робити.

Використати кошти, які компанії поступають, за оплату загальних послуг, ми не могли. Отже треба було шукати інший спосіб.

У своїх пошуках ми натрапили на Чеський благодійний фонд, діяльність якого спрямована на допомогу постраждалим від Російської агресії в Україні. Наша компанія уклала з ним меморандум про співпрацю і почалася робота.
Збір заявок від мешканців, вимірювання, виготовлення та встановлення вікон. Загалом треба було відновити 38 вікон і балконних дверей.
На час виконання всіх необхідних робіт, ми також забезпечили мешканців тепловими конвекторами.

Хоча процес дещо затягнувся по причинам на які ми, нажаль, не можемо впливати, але результат отримали хороший.

Наразі в усіх оселях, що постраждали, вже стоять нові вікна.

Тому, друзі, ніколи не втрачайте віру, ніколи не припиняйте шукати шляхи, щоб дійти до потрібної цілі!
Ворог жорстокий та безпринципний, але ми маємо вистояти і вийти переможцями у цій війні. Адже тим, хто нас захищає, набагато важче.
Отже разом до перемоги!
ЖСК ПРОСПЕКТ – ми допомагаємо тим, хто потребує допомоги!

Comments are closed.