Аварійно-диспетчерска служба 24/7 +38 (068) 809-36-36, +38 (095) 561-74-73 

Послуги

Перелік послуг, що надаються управителем згідно наказу МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ № 190 від 27.07.2018

№ з/п Найменування послуги Періодичність виконання послуг
1 Прибирання та оздоблення  прибудинкової території (двірник). Сезонні роботи: прибирання снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами (взимку), покос трави (влітку). 5 разів на тиждень
2 Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем:
– водопостачання — всі труби без обмежень, якими користуються більше 1 квартири, всі стояки, «лежаки»;
– водовідведення – всі труби, які відводять воду з покрівлі;
– теплопостачання — всі стояки подачі та «зворотки», налагодження баланса тепла на початку сезона опалення, промивка системи опалення;
– зливової каналізації — прочистка стояків та випусків до міської мережі без обмежень кількості засорів в місяць. (сантехнік)
– обслуговування внутрішньобудинкових електромереж до ввідного лічильника у квартиру, та зовнішніх будинкових електромереж;
– заміна ламп, переобладнання освітлення місць загального користування (заміна плафонів на сучасні енергосберігаючі світлодіодні), заміна автоматів, дротів, тощо. (електрик)
1 раз на тиждень,
а також щоразу за необхідністю
3 Ремонтний фонд, а саме:
– поточний ремонт покрівлі, конструктивних елементів, технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків), та іншого спільного майна багатоквартирного будинку.
–  поточний ремонт внутрішньобудинкових систем: водопостачання; водовідведення; теплопостачання;  зливової каналізації; електропостачання.
– поточний ремонт систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності).
За необхідністю
4 Аварійні роботи (аварійка):
– без обмежень кількості разів та видів робіт, виїзд аварійки цілодобово, 7 днів на тиждень, у вихідні та свята; (в т.ч. витратні матеріали)
Своя служба диспетчеризації.
Цілодобово,
7 днів на тиждень
та у свята
5  Послуги управління будинком щоденно
6 Технічне обслуговування димових та вентиляційних каналів 1-2 рази на рік
7 Дератизація, дезинсекція 1 раз на рік та за необхідністю
8 Освітлення місць загального користування, електроенергія для ліфтів (при наявності) щоденно
9 Обслуговування ліфтів щоденно