Аварійно-диспетчерска служба 24/7 +38 (068) 809-36-36, +38 (095) 561-74-73 

Фонди

Сьогодні хочемо розповісти вам про створення компанією управителем спеціального резервного фонду, кошти якого йдуть на допомогу будинкам, що зазнали ушкоджень під час атак.
На цю тему керівник підприємства ЖСК Проспект – Внуков В’чеслав дасть відповіді на декілька питань .

❓Що підштовхнуло вас до ідеї створення фонду?
🔴- Щоразу, коли у місті стаються прильоти, ми бачимо картину таку. Мешканцям, яким і без того тяжко, доводиться буквально падати з ніг на шляху по всіх інстанціях, де вони могли б отримати допомогу від держави.
Дехто звичайно може сам – своїми силами швидко зарадити собі. І держава людям відшкодовує з часом збитки. Це коли ви молодий і маєте сили і можливості. А от, наприклад, коли ви старенька бабуся, дідусь, самотній пенсіонер чи може інвалід, то тут набагато складніше. Такі люди взагалі часто не мають розуміння куди їм йти і що робити у цих випадках. І поки вони розберуться з усім, що на них, в усіх сенсах, обрушилося, проходить багато часу. А помешкання так і стоїть пошкоджене. От ми і вирішили, що завдяки такому фонду, зможемо надавати швидку допомогу найменш захищеним.
❓З чого утворюється цей фонд?
🔴- У нас закладена у тарифі з кожного метра одна гривня у ремонтний фонд. І ось з цієї гривні ми будемо по 10 копійок відкладати у спеціальний резервний фонд. Єдине, що ми хочемо запропонувати, це додати до тарифу іще 50 копійок, аби збільшити цей фонд. Так ми могли би охопити більше тих, кому потрібна допомога.
❓А мешканці не заперечують? Люди нервують зараз і можуть вважати, що компанія хоче їх ошукати.
🔴 – Ні. Ми ж не витрачаємо ці гроші коли і куди заманеться. Вони нікуди не зникають, лежать на окремому рахунку, до потреби. До того ж, якщо вони не витратяться за призначенням ( чого дуже хочеться), ми спрямуємо їх у ремонтний фонд і зробимо мешканцям ті роботи, які вони забажають. На щастя, наші люди розуміють, що кожен може опинитися у скруті. Ми не знаємо коли закінчиться війна, до того ж це не така велика сума, щоб перейматися.
❓ От ви кажете – невелика сума. Тоді як зможете зарадите, коли сума маленька?
🔴 – Не забувайте, що будинків на нашому обслуговуванні у місті досить багато і приходять нові. І спеціальної допомоги не всі потребують, дякувати богові.
❓Як ви повідомите про своє рішення мешканців?
🔴 – Ми вже повідомили їх у домових вайбер чатах.
❓І яка була реакція?
🔴- Та якоїсь особливої реакції обурення чи просто негативної, або піднесеної не було. Ми все роз’яснюємо. Тож аби десь були непорозуміння з цього приводу, вже б телефонували нам.
❓А чи можуть з’явитися люди, не згодні з вашим рішенням, щодо фонду?
🔴- Можуть. Тоді вони просто напишуть заяву чи звернуться з проханням до компанії, що будь ласка, не треба з нашого тарифу відраховували на спеціальний резервний фонд. І компанія не буде цього робити.

Тож наша компанія працює, шукає можливості для розширення способів допомоги в екстрених випадках. І дуже дякує мешканцям, які згадують про нас не лише у скрутні моменти, а і знаходять слова вдячності і час для теплих відгуків. Це дуже підтримує і надихає на наполегливу роботу.
Адже коли все добре, то за цим і стоїть чиясь наполеглива праця. Давайте пам’ятати про це.
ЖСК ПРОСПЕКТ – бережемо одне одного!

Продвигать публикацию

11

Comments are closed.