Про компанію

Про компанію

ЖСК «ПРОСПЕКТ»

Наша команда – це колектив професійних спеціалістів, головна мета яких – створити комфортні та безпечні умови проживання мешканцям багатоквартирних будинків. Ми націлені на довгострокову та плідну співпрацю.

Довіривши управління та обслуговування своїх будинків ЖСК «ПРОСПЕКТ», ви отримуєте безперебійну роботу всіх систем життєдіяльності вашого будинку, швидке реагування на запити мешканців, постійну підтримку і консультацію з усіх виникаючих питань, цілодобову аварійну службу, кваліфікований персонал, допомогу у підготовці документів для участі в міських та депутатських програмах, та супровід до повного завершення проекту.

Цілодобова аварійна служба

Ми надаємо кваліфіковану цілодобову аварійну підтримку, яка буде доступна вам 365 днів на рік для всіх ваших потреб у системі опалення, охолодження та гарячої води. Ми завжди поруч і готові прийти на допомогу Вам і вашій оселі.

(098) 081-01-01

Графік роботи головного офісу

Пн. - Пт.: 9:00-18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: 11:00-15:00

5 років досвіду

Ми маємо понад 5 років досвіду в галузі опалення, вентиляції та кондиціонування.

Ми віримо в якісне обслуговування клієнтів.

ЖСК «ПРОСПЕКТ» здійснює свою діяльність згідно з чинним законодавством України – Закон України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”

Після переходу будинків на обслуговування та управління в ЖСК «ПРОСПЕКТ» , з мешканцями багатоквартирних будинків укладається Договір про надання послуг з управління утримання будинку та  прибудинкової території, згідно з яким і здійснюється обслуговування.

Інформацію про нашу компанію ви можете подивитися в Єдиному Державному реєстрі (безкоштовний запит)