Аварійно-диспетчерска служба 24/7 +38 (068) 809-36-36, +38 (095) 561-74-73 

Група компаній ЖСК “Проспект”

Ми спрямовуємо наші зусилля і наших фахівців на вирішення ваших проблем

Наша команда – це колектив професійних спеціалістів, головна мета яких – створити комфортні та безпечні умови проживання мешканцям багатоквартирних будинків. Ми націлені на довгострокову та плідну співпрацю.

Довіривши управління та обслуговування своїх будинків ЖСК «ПРОСПЕКТ», ви отримуєте безперебійну роботу всіх систем життєдіяльності вашого будинку, швидке реагування на запити мешканців, постійну підтримку і консультацію з усіх виникаючих питань, цілодобову аварійну службу, кваліфікований персонал, допомогу у підготовці документів для участі в міських та депутатських програмах, та супровід до повного завершення проєкту.

Зараз наша компанія обслуговує понад 90 багатоквартирних будинків у всіх районах міста, котрі обрали ТОВ «ЖСК«ПРОСПЕКТ» своєю управляючою компанією, та 7 ОСББ. Ще декілька будинків знаходяться на стадії переходу до ТОВ ЖСК «ПРОСПЕКТ».

Наразі ми активно проводимо збори співвласників багатоквартирних будинків, відповідаємо на питання, що турбують мешканців, щодо переходу на обслуговування до нашої компанії, тарифів на послуги та їх якість.

Нормативна база

ЖСК «ПРОСПЕКТ» здійснює свою діяльність згідно з чинним законодавством України – Закон України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”

Після переходу будинків на обслуговування та управління в ЖСК «ПРОСПЕКТ», з мешканцями багатоквартирних будинків укладається Договір про надання послуг з управління утримання будинку та  прибудинкової території, згідно з яким і здійснюється обслуговування.

Інформацію про нашу компанію ви можете подивитися в Єдиному Державному реєстрі (безкоштовний запит)

До групи компаній входять:

  • ТОВ “ЖИТЛОВО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ “ПРОСПЕКТ”
  • ТОВ “ЖИТЛОВО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ “ПРОСПЕКТ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ”
  • ТОВ “ЖИТЛОВО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ “ПРОСПЕКТ КОМФОРТ”
  • ТОВ “ЖИТЛОВО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ “ПРОСПЕКТ ЕЛІТ”
  • ТОВ “ЖИТЛОВО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ “ПРОСПЕКТ ЦЕНТРАЛЬНИЙ”
  • ТОВ “ЖИТЛОВО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ “ПРОСПЕКТ ЛІФТ”
  • ТОВ “ЖИТЛОВО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ “ПРОСПЕКТ БЕЗПЕКА”
  • ТОВ “ЖИТЛОВО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ “ПРОСПЕКТ ЛІВОБЕРЕЖНИЙ”
  • ТОВ «ЖБК ПРОЕКТ»
Внуков ВВ

До відома громадян: з 1 січня 2020 року діяльність управителів, що не пройшли відповідну акредитацію, вважається не правомірною.