Аварійно-диспетчерска служба 24/7 +38 (068) 809-36-36, +38 (095) 561-74-73 

Жителі Дніпра можуть швидко отримати відео з камер Ситуаційного центру

Ситуаційний центр

Кожен дніпрянин може зайти в “Кабінет жителя м. Дніпра” на сайті, щоб отримати доступ до сервісів і послуг, які надаються в електронному вигляді.

Авторизацію можна пройти за допомогою BankID або електронного цифрового підпису. Далі можна вибрати послуги: отримати довідку про склад сім’ї, дізнатися, чи є ви в реєстрі жителів або як в нього потрапити, записатися в дитячий садок.

«Можна подати заявку в систему Контакт-центру міської ради, звернення до міської ради і отримати відповідь онлайн», – зазначила директор Департаменту інформаційних технологій Дніпровської міськради.

Щоб за спрощеною процедурою отримати відповідь на звернення в Ситуаційний центр, у “Кабінеті жителя” треба заповнити дату, час і місце події та вказати причину. Всі дані користувача будуть уже автоматично прив’язані.

Жителі міста можуть подати запит на отримання відео в онлайн-режимі 24 години на добу протягом 45 днів від дати події. Не треба, як раніше, надавати паперові копії паспорта. Протягом 5 робочих днів буде дана відповідь з посиланням на відео, яке зберігається 21 день.
На початок 2021 року до Ситуаційного центру через “Кабінет жителя” вже надійшли 24 запити.
Comments are closed.