Аварійно-диспетчерска служба 24/7 +38 (068) 809-36-36, +38 (095) 561-74-73 

Свято весни

8 березня

Нещодавно ми відсвяткували, напевно, найбільш очікуване свято весни – жіночій день 8 Березня. Він не тільки про жінок і для жінок, це і про початок весни, початок нового життя, про оновлення в природі, в світі. Саме жінка уособлює в собі цей початок і продовження, бо вона та, що дарує життя!

В нашому колективі з повагою ставляться як до цього прекрасного свята, так і до найгарнішої половини людства – до жінок. Чоловічий склад колективу ЖСК Проспект ретельно і відповідально підійшов до організації святкування, до поздоровлень та частуваннь, як найприємнішої частини свята. В офісі компанії жінкам дарували весняні квіти, грошові премії, смаколики та сертифікати для приємного шопінгу.

Чарівна святкова атмосфера, посмішки, добрі жарти і гарні фото з нашими красунями створили чудовий настрій. І прекрасні дівчата відчували в цей день підвищену увагу та любов наших чоловіків.

Також дуже тепло сприйнялась пропозиція директора компанії В’ячеслава Внукова влаштувати колективне урочисте привітання двірникам, які працюють на нашому підприємстві і є представниками чи не найбільш затребуваної професії. Адже здебільшого це жінки.

В’чеслав Володимирович дуже цінує кожну людину в компанії і ставиться з рівною повагою і до працівників офісу і до працівників виробництва.

Тому свято, влаштоване для двірників було так само гарним, веселим і урочистим. На жаль, не так вже й багато керівників переймаються ставленням до такої ланки робітників, як двірник. А шкода, бо ці люди є обличчям комунального підприємства. Це вони прокидаються до світа, аби встигнути прочистити, та посипати доріжки в негоду та ожеледицю, це вони збирають купи листя восени, аби наші двори виглядали охайно, це вони підфарбовують бордюри перед святами і ми відчуваємо наближення урочистих днів, вони щоранку наводять лад у кожному дворі і, часто, це перша потреба мешканців. Тож в подяку за їх важку, сумлінну працю, за те, що не зважаючи на на всі складнощі долі, вони залишилися прекрасними жінками і на честь свята ми щіро вітали дівчат, з повагою та любов’ю.

Всі, хто прийшов, отримали грошові премії, солодкі подарунки та почесні подяки від керівництва. Було й святкове частування: апетитні тістечка та кілька видів смачного чаю, що сподобалися всім гостям. Не оминув керівник підприємства своєю увагою і чоловіків двірників. В цей день вони теж отримали грошові премії і подяки, а для своїх жінок святкові дарунки. Це додало веселого настрою нашому святкуванню. Приємно, що люди щиро відгукувались на таку увагу. З обох боків: і від керівництва, і від робітників звучали слова подяки. Жінки посміхалися і ці добрі, красиві, щирі посмішки, настрій, атмосфера, будуть гарною традицією і так само приємним, теплим спогадом.

8 березня

Привітання жінок

Comments are closed.