Аварійно-диспетчерска служба 24/7 +38 (068) 809-36-36, +38 (095) 561-74-73 

Проект «Перше робоче місце», як це було.

Ось і підходить до завершення перший етап нашого проекту «Перше робоче місце». Нагадаємо: в травні цього року, за ініціативи керівника житлово-сервісної компанії «Проспект» Внукова В’ячеслава Володимировича, стартував проект «Перше робоче місце» суть якого – сприяти молодим фахівцям, які щойно здобули технічну освіту, отримати практичні навики за їх спеціальністю.
Трьох студентів було прийнято на оплачувану виробничу практику за професіями:

  • маляр-штукатур, монтажник гіпсокартонних конструкцій;
  • електрогазозварник, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів;
  • монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, монтажник гіпсокартонних конструкцій;

За кожним студентом було закріплено досвідченого спеціаліста ЖСК «Проспект».
Хочемо зазначити, що це був досить корисний і цікавий досвід, як для студентів, так і для досвідчених спеціалістів. Хлопці додали краплинку юності в колектив і нагадали нашим співробітникам, як це цікаво – отримувати нові навички.
Кожен студент мав можливість застосувати на практиці, під контролем кваліфікованих спеціалістів, свої теоретичні знання. Спочатку справи йшли повільно і боязко, але ми нарощували оберти і під кінець практики кожен наш студент викликав захоплення і гордість, такі вони стали умілі і впевнені. Чи залишаться хлопці працювати в ЖСК «Проспект» наразі ще не вирішено, але наш керівник твердо вирішив продовжити цей проект на другий етап і вже цієї осені маємо намір запросити наступних студентів для освоєння професій.
Внуков В’ячеслав Володимирович розуміє, як важко знайти перше робоче місце, чи приймуть їх після отримання диплому і чи допоможуть освоїтися в дорослому житті, але найголовніше – він переймається тим, як важливо для нашого міста і країни зрощувати власних кваліфікованих фахівців. Тому запрошуємо до співпраці всі навчальні заклади міста, які готують технічних спеціалістів. Внуков В.В. – керівник “ЖСК “ПРОСПЕКТ” готовий підписати договір і нести відповідальність за його виконання.
Хочемо висловити подяку директору Дніпровського вищого професійного училища будівництва за особистий вклад в розвиток молоді, а також величезну подяку батькам наших студентів, за виховання сумлінних, порядних і доброзичливих членів нашого суспільства.

МИ СПРЯМОВУЄМО НАШІ ЗУСИЛЛЯ І НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ НА ВИРІШЕННЯ ВАШИХ ПРОБЛЕМ!

Comments are closed.