Аварійно-диспетчерска служба 24/7 +38 (068) 809-36-36, +38 (095) 561-74-73 

ЗАТИШНИЙ ДВІР

Чи доводилось вам бачити, а може бувати у гостях в будинках із закритою територією? Це, майже завжди, затишне місце. Потрапляючи в яке, почуваєшся захищено-спокійним і ніби в якомусь особливому статусі. Бо, хоча і мешкаєш у багатоквартирному будинку, та ти, все ж, власник свого подвір’я.

Охайно кругом і дуже чисто. Газони, де можна босоніж ходити по м’якій траві. Барвисті клумби, що цвітуть круглий рік, завдяки ретельно підібраним рослинам. Молоді, доглянуті дерева із цікаво сформованою кроною, звичайно ж, автоматичний полив. В центрі невеличкий фонтан, або милі фігурки чи то скульптури. Поруч майданчик для дітей, з кольоровими гойдалками, драбинками та гіркою. В затінку малеча бавиться в чистенькому пісочку. Там вдосталь іграшок, котрі вони можуть залишати просто у пісочниці. В куточку невелика альтанка. Там інколи збирається молодь, та частіше сташе покоління. У них тут свій ігровий клуб: доміно, шахи, карти…  Бруковані плиткою доріжки в’ються серед клумб, а вздовж них милі маленькі лавочки в тіні дерев. Бабусі чи матусі з візочками, вколисують немовлят. Тихо.

Ось вийшла на поріг сусідська кицька. Сіла на ґанку, примружила очі від яскравого сонечка. Господарка визирнула у вікно:

– Клеопатра, анумо додому! Кицька лише повела вухом на своє ім’я, але з місця ні-ні. Просто Кльопа бачила, що дома вже маринується м’ясо і ввечері будуть смажити шашлик на подвір’ї. Клеопатра чекає вечора.

Вона лише тоді піде додому, коли на прогулянку вийде пес Джесі. Ця компанія Клеопатрі не до вподоби. Вона може, звичайно, застрибнути на одну з машин, що вишикувались під навісом, та сьогодні не той настрій.

Кицька Кльопа, наче уособлення спокійного розміреного життя в цьому дворі. Все добре. Спокій і затишок – все, як їй подобається.

Та мало хто не вподобав би такий двір.

Отож, продовжуючи тему безпеки, пропонуємо нашим мешканцям ідею закритої території.

Компанія ЖСК Проспект планує встановлювати якісні огорожі навколо багатоквартирних будинків, якими опікується. Створення таких територій забезпечить мешканцям додаткову безпеку і комфорт.

✅Не потрібно буде хвилюватися за велосипед чи дитячий візочок, що лишили на п’ять хвилин біля під’їзду.

✅Матусі більше не будуть знаходити на дитячому майданчику сміття та різний непотріб.

✅Більш того, вони зможуть дозволити дитині самостійно гуляти на подвір’ї, не побоюючись чужинців.

✅Свої у власному дворі більш відповідально будуть ставитись і до спільного майна, і смітити не посміють. Адже на чужих вже не згорнеш та й на камерах видно нечупар. Так можна і догану отримати від сусідів.

✅Зручно буде і власникам чотирилапих. Вони зможуть більше не хвилюватися, що їх вихованець втече чи загубиться.

✅Можна навіть обладнати спеціальне місце, де будуть пакетики та совочки для прибирання після ваших улюбленців.

✅Бродячі тварини (і не тільки) не будуть бруднити двір.

✅Ви зможете всі разом облаштувати внутрішній простір за власним бажанням, враховуючи свої потреби.

✅Тут, нарешті, можна буде оновити дитячий майданчик. Зробити зону для паркування з відеоспостереженням. Виділити місце під дитячий паркінг для візочків, самокатів, чи велосипедів. Взагалі для будь чого: квітника, альтанки, барбекю, столів для гри в доміно чи шахи, тренажерів. Навіть для грядки з зеленню до вашого столу.

✅А головне, не буде клопоту, що хтось зазіхне на створене вами.

Отже закриті території , як бачте, мають безліч плюсів.