Аварійно-диспетчерска служба 24/7 +38 (068) 809-36-36, +38 (095) 561-74-73 

ПЕРШЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ

Кожен з нас, хоча б раз у своєму житті, стикався з проблемою пошуку досвідчених майстрів, щоб зробити ремонт чи полагодити щось або налаштувати тощо. Зараз, як ніколи, робітники технічних спеціальностей: електрики, слюсарі-ремонтники, зварювальники, сантехніки, фахівці будівельного напрямку та інші користуються не аби яким попитом. Бо здібні руки – то є скарб. Але знайти роботу молодим людям без досвіду, рекомендацій, а ,насамперед, напрацьованої репутації важко.

Отож мова зараз піде про працевлаштування. Але не плутайте з оголошеннями типу: ВІЗЬМЕМО НА РОБОТУ. Ні.

“Перше робоче місце” – це новий соціальний проєкт, який ми невдовзі запустимо і спрямований він на те, щоб допомогти молодим фахівцям, які щойно здобули технічну освіту, отримати роботу за спеціальністю. І саме ми готові запропонувати її.

У зв’язку з цим, компанія ЖСК Проспект планує укласти договір з кількома навчальними закладами середньої технічної  освіти про надання випускникам першого робочого місця.

Хочемо одразу заспокоїти наших мешканців, що молоді фахівці, яких ми візьмемо на роботу, будуть виїжджати на об’єкти лише у супроводі наших досвідчених працівників. Спочатку, як помічники. Але вони будуть мати практику і, так би мовити, набувати досвід.

Наша мета – це як раз  забезпечити можливість практично відпрацьовувати навички і застосовувати знання, здобуті впродовж навчання. Маємо надію знайти, серед молодих людей, справді, майстрів від Бога. Якщо нам пощастить і це станеться, то компанія ЖСК Проспект готова запропонувати їм роботу на постійній основі і достойну заробітну платню.

Отож будемо чекати моменту отримання дипломів і, як говорять:

Ласкаво просимо!