Аварійно-диспетчерска служба 24/7 +38 (068) 809-36-36, +38 (095) 561-74-73 

МІЙ ДВІР – МІСЦЕ БЕЗПЕКИ 

ЖСК Проспект з березня 2021 року планує розширити перелік послуг для мешканців багатоквартирних будинків, які обрали нас своєю управляючою компанією. Насамперед, це буде оснащення будинків та прибудинкових територій камерами відеоспостереження. Наразі жодне з комунальних підприємств міста, не пропонує такої послуги своїм клієнтам.

Кожен хоче відчувати безпеку, а особливо там, де мешкає. Не даремно ж говорять: “Мій дім – моя фортеця!” І це не про мури і брами, а саме про місце безпеки.  Приємно, коли будинок де ти живеш, виглядає охайно. Ані балончик, ані фарба не торкнуться стін, бо камери пильно фіксують все і вандалам будуть непереливки. Тільки дитячі  малюнки крейдою, кольорові і кумедні, лишаться найбільшою загрозою. Але цей клопіт до першого рясного дощу.

Добре, коли можна спокійно паркувати автівку, не озираючись, чи не спостерігає хто за тобою. Їхати у відрядження, на відпочинок чи йти на роботу і бути спокійним за своє помешкання, бо, окрім замків, вашу власність пильнують декілька камер відеонагляду.

Завдяки сучасній системі спостереження, ми будемо бачити всіх підозрілих осіб, що, буває, вештаються під’їздами. Відтак, помітивши щось незвичне, легше буде й запобігти злочину.

Та не тільки ми будемо бачити людей, які потрапляють до будинку. Вони теж будуть знати про нагляд, завдяки попереджувальним табличкам.

Злочинці навряд чи наважаться на лиху справу під оком камер.

Автівки, прибудинковий екстерьер будуть в більшій безпеці. Бо пошкодження майна, в будь якій мірі, що може комусь здаватись безневинними пустощами, тягне за собою адміністративне покарання, штрафи, тощо, коли є відеодокази. Людина,  наважуючись на лихі дії, як то: погнути паркан, подряпати авто, підпалити смітник, може не усвідомлює до кінця, що вони є злочинними. Але це допоки її не спіткає сувора відповідальность.

Отже наявність відеоспостереження дає такі переваги:

✅згідно статистики, після встановлення камер кількість злочинів та спроб вандалізму значно зменшується і навіть, якщо така прикрість сталася, записи з камер допоможуть в пошуках злочинців

✅ відеонагляд служить стримувальним фактором, оскільки злочинці не хочуть ризикувати бути спійманими на камеру

✅в зоні паркування це допоможе власникам автівок бути впевненими в безпеці свого транспорту, адже відеоспостереження вважається дієвим інструментом для відстеження  кримінальних дій та подій у разі виникнення інциденту.